Klasa sama w sobie

Wytwornice inne niż wszystkie

Konstrukcja płaszczowa - brak wężownicy

Do 30% mniejsze koszty eksploatacji

O FIRMIE

Firma Eltar została założona w 2000 roku, a w 2022 roku została przekształcona w Spółkę z o.o. i wciąż wzbogaca swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte za granicą. Jest polskim przedstawicielem niemieckiej firmy JUMAG - światowej klasy producentem płaszczowych wytwornic pary.

Od samego początku swojej działalności najważniejsze dla nas jest zadowolenie oraz satysfakcja Klienta, co spełniamy dzięki najwyższej jakości świadczonych usług, rzetelności i terminowości oraz kompleksowemu doborowi urządzeń, aż po sam montaż. Nie zajmujemy się tylko sprzedażą wytwornic firmy Jumag, ale również całościową technologią wytwarzania pary od kotłowni do odbiorników.

Nadrzędnym celem, który nam przyświeca jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości oferowanych usług i produktów. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji o różnorodnym przeznaczeniu. Zdobyte doświadczenie, wykonane projekty i instalacje pozwalają nam wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie, wykorzystując sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Klientom pomagamy wybrać odpowiedni sprzęt, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb oraz zapewniamy szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. Podczas pracy stawiamy przede wszystkim na solidność wykonania oraz terminową realizację projektu.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski.